KONST / Litografier / Färglitografi 13491580
nr 1349 1580
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Gata. Signerad, numrerad 8/200, oramat löst blad, bladets mått: 27,5x22 ca
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:29:07
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)